Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful!
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Spa & Hälsocenter Ångrum Jacuzzi | Mat/Dryck Bar/lounge |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Lägenheten Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful! Rio de Janeiro med 1 sovrum, som ligger i distriktet Recreio dos Bandeirantes cirka 20 minuters gångavstånd från Praia do Recreio dos Bandeirantes-stranden, erbjuder gästerna ångbad, bubbelpool och bastu. Den 50 m² stora lägenheten har ett strandnära läge, i närheten av Roncador Lookout.
Den här lägenheten ligger inom 6 minuters promenad från Praia da Macumba. Det finns också direkt tillgång till en sandig strand. Det tar 15 minuter med bil att se Grumaris strand.
Lägenheten Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful! erbjuder gästerna balkong och ett minikök med luftkonditionering. Gästerna på det här boendet erbjuds ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en separat toalett och en dusch.
Lägenheten erbjuder gästerna möjligheter för självhushållning, som ett minikök, samt matplats. Det är 33 km från järnvägsstationen Estação D Pedro II centralstation. Gästerna kan koppla av tack vare en året-runt utomhuspool.
- Lokala sevärdheter
- Casa do Pontal808 km
- Centro Comercial Mario Siciliano993 km
- Posto 12520 km
- Chico Mendes naturpark838 km
- Shopping Onda Carioca981 km
- Igreja Universal do Reino de Deus949 km
- Centro Cultural do Surf606 km
- Roncador Lookout172 km
- Praia de Sernambetiba166 km
- Flygplatser
- Galeao45 km
- Tågstationer
- Estação D Pedro II centralstation33 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Inga husdjur
- 24-timmars säkerhet
- Hiss
- Rökdetektorer
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Bar/lounge
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
- Bastu
- Ångrum
- Jacuzzi
Service
- Tvätt
- Kemtvätt
- Affärer/kommersiell service
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Erbjuder lägenheten Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful! parkering?
På lägenheten Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful! finns parkering där du kan parkera din bil. - ❓
Hur många gäster kan bo i lägenheten Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful!?
Upp till 4 gäster kan bo i lägenheten Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful!. - ❓
Har lägenheten Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful! en pool på plats?
Lägenheten Apto Vista Mar - Beach - Surf - Paradise - Beautiful! har en utomhuspool.